Одберете локација на пристап

На граѓанската трибина којашто се одржа на Пониква, претседателот Заев зборуваше за остварените економски резултати и големите позитивни промени што беа направени на економски план, а се осврна и на мерките од понудата на СДСМ и коалицијата „
Во гостувањето на ТВ Тера во Битола, заменик-претседателката на СДСМ - Радмила Шекеринска го коментираше новиот закон за ЈО, како и постојаните опструкции со кои се соочуваше правосудството во изминатите години.Таа рече: Јас не можам да сфатам како
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Министерот бе
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Демократскиот с
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Кандидатот за п
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани,
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Скопј
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Вистинска магиј
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Стартува
Две нови “бомби” денеска се објавени на каналот “Бране капитал” на Јутјуб. Станува збор за дел од разговор меѓу Зоран Заев и Александар Верушевски, кој го имале во кафеана, во 2016 година, а кој Верушевски го снимал.
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Силно
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Градевме
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Никогаш не сум
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Градоначалникот

КОГА ЌЕ МИ ТЕКНЕ НА ЗОРАН ЗАЕВ, ПРВАТА СЛИКА ШТО МИ ДОАЃА НА УМ Е ОНОЈ ВОЛКОТ КОЈ ПРВ ГО ГАЗИ СНЕГОТ И ЈА ВОДИ КОЛОНАТА А СИТЕ НИЕ ОДИМЕ ПО НЕГО НА ВЕЌЕ РАЗГАЗЕНО И БЕЗБЕДНО

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: ЕДЕН ДЕН, ПОСЛЕ 50 ГОДИНИ, ВО ИСТОРИСКИТЕ УЧЕБНИЦИ ЗА ЗАЕВ ЌЕ СЕ УЧИ КАКО ДЕНЕСКА ЗА ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Во клиниката Жан Митрев излечен уште еден пациент со тешка состојба на ковид 19

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

Петар Колев: Образованието и здравството мора да бидат најважни теми во Македонија!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------...

Повеќе

СРЦКА, СИ ПРИЗНА КОЈ ЈА ФИНАНСИРА И ЗА КОГО РАБОТИ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

НОВ ГАФ НА ТИМОТ НА СИЉАНОВСКА: СО КОЛИ ВЛЕГЛЕ ВО ПАРК, ПЕТРЕ ВЕЛИ ЌЕ ГИ КАЗНИ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

РАДУЈ СЕ НАРОДЕ, СЕ СЛУЧИ ИСТОРИЈА: Македонскиот станува официјален јазик на Европската Унија!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Бабовски: Ние сме космополити и не може да настапуваме политички заедно со оние кои шират национализам

Повеќе

АНГЕЛОВ СИ ИГРАШЕ МАЈТАП СО АПАСИЕВ: ИМА САМО ЕДЕН МОЖЕН РЕАЛЕН НАЧИН КАКО ЛЕВИЦА МОЖЕ ДА ГО ПОНИШТИ ДОГОВОРОТ ОД ПРЕСПА - ДА СЕ СОБЕРАТ СИТЕ 10 ЧЛЕНОВИ ПРЕД СОБРАНИЕ, ДА ГО СКИНАТ НА ПАРЧИЊА И ДА СКОКААТ ВРЗ НЕГО, А ПОСЛЕ И ДА ГО ЗАПАЛАТ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ ГО ЗАМОЛЧЕ АПАСИЕВ: АБЕ ПРОФЕСОРЕ ЛЕСНО Е ДА ЗБОРИШ ЗА ВОЈНА НА ТВ ДЕБАТИ, ЈА СУМ СТАВИЛ ДЕСЕТИНА 20 ГОДИШНИ ДЕЦА У КОВЧЕГ НА КОИ ИМ БЕВ КОМАНДАНТ, ЈА ЗНАМ ШТО Е ВОЈНА, ТИ СИ АЛФА МАЖЈАК САМО НА ЗБОРОВИ ВО ЕМИСИИ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

ХАХАХА, ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ ГО УБИ АПАСИЕВ: ЛЕВИЦА ЌЕ ВЛЕЗЕ СО 5 ПРАТЕНИКА ВО СОБРАНИЕ КОГА ЌЕ ГИ ПОКАНИ НЕКОЈ НА ПИВО ВО БИФЕТО КАКО ГОСТИ, ЈА ЌЕ ИМ СЕ ПРИДРУЖАМ

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) СЕ СЛУЧИ ЧУДО НА КАНАЛ 5, ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ НАПРАВИ ПОДВИГ: СЕ НАЈДЕ НЕКОЈ ДА ГО ПОБЕДИ АПАСИЕВ ВО ТВ ДУЕЛ, ФОРАТА БИЛА ДА ГО ТРЕТИРАШ КАКО ЦИРКУЗАНТ, ОНА ШТО ТОЈ Е!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

Заев вршеше увид во Крива Паланка: За една година граѓаните ќе имаат целосно обновена и модерна патна мрежа кон Бугарија

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------...

Повеќе

Ангелов: Влеговме во НАТО за пак да не ги извлекуваат терористите од Арачиново

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------...

Повеќе

НОВ СКАНДАЛ ВО ВМРО ДПМНЕ: Мијалков го финансирал митингот на ВМРО пред 2 години, но го нема во листата на донатори

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------...

Повеќе