Одберете локација на пристап

Успешни компании во кои вработените веруваат и се чувствуваат сигурно. Нема дел од државата кој не се рaзвива. Истокот доживеа пресврт. Во Крива Паланка и регионот се инвестира сериозно и постојано. Мојата главна цел е да извезуваме македонс
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Покажавме дека
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Голем пријате
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Се надевам дека у
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- На 41-на минута
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Ја враќаме во
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова луд
- Зоки Кичеец рока бомби по наредна на Камчев со цел Мицковски да се дотепа со цел Камчев да му се додвори на Заев. Едноставно во тек е операција на пуштање низ вода на Мицковски затоа што Камчев изгуби верба во него дека има капацитет и план како
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во изборната ед
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- &
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до филмот
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Остри

БОМБА НА ОРДАНОВСКИ: Антимакедонски шалабајзери! Зошто ѝ е на опозицијата толку криво што Европската Унија (а и НАТО) ни ги признава македонскиот јазик и нација?

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

ОВАА ПРУГА Е ПРОКОЛНАТА ИЗГЛЕДА: ВЛАДАТА ЌЕ ЈА ТУЖИ ГЕРМАНСКАТА ФИРМА ШТО ЈА ПРЕКИНА ИЗГРАДБАТА НА ПРУГАТА КУМАНОВО-БЕЉАКОВЦЕ

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

ПОДГОТВЕНИ СМЕ ВО НАЈКУС РОК ДА ГИ ЗАВРШИМЕ ПРЕГОВОРИТЕ СО ЕУ, КАЖАА СПАСОВСКИ И ДИМИТРОВ

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------...

Повеќе

Шекеринска: Проблемот со Охрид стана видлив, кога ДПМНЕ го донесе Субрата да го прави Лас Вегас

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ОРДАНОВСКИ: Заев продолжува „службено“ да ги добива дуелите со Мицкоски

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЕВЕ ЗОШТО Е СДСМ ПОЛИТИЧКИ УНИКАТ: ВО СРЕД ИЗБОРНА КАМПАЊА, СПАСОВСКИ ОТВОРИ ДОМАШНА ИНВЕСТИЦИЈА СО ВМРОВСКИ ГРАДОНАЧАЛНИК!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

Димитров: Се што рековме во крупните процеси испорачавме! Испорачавме членство во НАТО, испорачавме преговори со ЕУ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

Богојески на средба со младите во Дебар маало

На овие избори, граѓаните не одлучуваат само за себе, туку и за иднината на нивните деца. За иднината на државата, за младите. Држава која ќе напр...

Повеќе

МАКЕДОНСКИ КОНЦЕПТ: ВРЕМЕ Е ЗА ЕЛЕКТРОНСКИ НАДЗОР НА ЛУКСУЗ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

НСДП: Квалитетно образование и задоволни просветни работници

Повеќе

Адеми од Врапчиште: Од материјалот со кој другите кренаа ѕидови ние изградивме мостови

Докажавме дека не се исти сите политичари. Ја напраивме јасна, разликата меѓу политиката и антиполитиката. Ние, со материјалот со кој другите кренаа...

Повеќе

ЗЛАТО ОД ЧОВЕК КОЈ ГО ПОЗНАВА - Поранешен градоначалник на Арачиново е кандидат за пратеник од БЕСА: Убеден сум во победа!

Бизнисменот Бастри Бајрами, кој е поранешен градоначалник на Арачиново од редовите на веќе непостоечката партија на Имер Селмами – Нова ...

Повеќе

ФИЛИПЧЕ: Денеска во Владата им доделивме благодарници за историскиот подвиг на сите оние кои учествуваа во првата трансплантација на срце во нашата земја. На средбата присуствуваше и синот на донорот Емилија Динева, Влатко Динев

Донорот Емилија и нејзиното семејство се најдобриот пример за хуманост, грижа, добрина и човечност. Од срце се заблагодарувам на целото семејство ...

Повеќе

МИНИСТЕРСТВО ЗА ЗДРАВСТВО: Утре Комисијата за заразни болести ќе разговара за евентуално повторно воведување режим со границите на Србија и Косово

Почитувани, Министерството за здравство информира дека, со оглед на развојот на ситуацијата со корона вирусот во соседството, Комисијата за зараз...

Повеќе

Отстранета кафеана од Канео која со бетонски ѕид беше навлезена во Охридското Езеро

Од Канео е отстранета нелегална кафеана која со бетонски ѕид беше навлезена во Охридското Езеро, објави советникот во Владата, Христијан Ѓор...

Повеќе