Одберете локација на пристап

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Во и
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Град
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Не три, две
На граѓанската трибина којашто се одржа на Пониква, претседателот Заев зборуваше за остварените економски резултати и големите позитивни промени што беа направени на економски план, а се осврна и на мерките од понудата на СДСМ и коалицијата „
Во гостувањето на ТВ Тера во Битола, заменик-претседателката на СДСМ - Радмила Шекеринска го коментираше новиот закон за ЈО, како и постојаните опструкции со кои се соочуваше правосудството во изминатите години.Таа рече: Јас не можам да сфатам како
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Министерот бе
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Демократскиот с
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Кандидатот за п
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани,
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Скопј
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Вистинска магиј
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Стартува
Две нови “бомби” денеска се објавени на каналот “Бране капитал” на Јутјуб. Станува збор за дел од разговор меѓу Зоран Заев и Александар Верушевски, кој го имале во кафеана, во 2016 година, а кој Верушевски го снимал.
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Силно

ОВА Е ГЛАВНИОТ ВМРОВЕЦ ВО ПРИЛЕП, МОЧА КАЈ СТИГНЕ ВО ГРАДОТ И САМО ЈАДЕ ТРИЦИ НА ФБ ЗА СДСМ И ЗАЕВ

Верувале или не, ова е главниот ВМРОВЕЦ во Прилеп, Мојсе, кој е главен нивен ПР стратег на фејсбук и дење ноќе плука по локалната власт и по владата...

Повеќе

РУБИН ЗЕМОН: Најмалку очекував од академик Катица Ќулафкова, да реагира афектно, во овие тешки моменти за нашето општество, со оглед на тоа дека станува збор за интелектуалец со врвни достигања, член на МАНУ, но сепак со етно-центрични и амбивалетни чувства кон „другите“!

Rubin Zemon Како прво терминот „Соживот“ прв го употреби Киро Глигоров во 90-те години и се наметна во јавниот дискрус, без...

Повеќе

НУКЛЕАРНА БОМБА ВО СТРУМИЦА: ВЕЧЕРВА ВО 22 ЧАСОТ ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ ФАТЕН ВО ПОЛИЦИСКИ ЧАС, СЕ ЗАКАНУВАЛ НА ПОЛИЦАЈЦИ ДЕКА ЌЕ МУ ВРТИ НА НАЌЕ ЧУЛЕВ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

СТРАВ ВО КОСКИТЕ НА ВМРОВЦИТЕ: Ако бојкотира Мицето, Бунтурот од Мак Концепт ќе има 20 пратеници!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЕВЕ КАКО ЌЕ ИЗГЛЕДАШЕ ДЕНЕСКА СКОПЈЕ БЕЗ ДУП И ГУП: МЕДЕЈИН, КОЛУМБИЈА, РОДНИОТ ГРАД НА ПАБЛО ЕСКОБАР

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

НЕМА КРАЈ НА БРУКИТЕ НА ВМРО БАНДАТА: СОВЕТНИКОТ НА НАЌЕ ЧУЛЕВ, АНДОНОВСКИ БИЛ СО МИЦКОВСКИ ВО КАФАНАТА НА БОЕМСКА И НЕ ЗНАЕЛ ЗА ТОА ДЕКА Е ЗАБРАНЕТО ДА СЕ СЕДИ ВО ЗАТВОРЕН ДЕЛ ОД КАФАНИТЕ?!?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

НОВИ ПИКАНТЕРИИ ЗА СКАНДАЛОТ НА БОЕМСКА: ХАРД ДИСКОВИТЕ СО СНИМКИТЕ ОД КАМЕРИТЕ БИЛЕ НАЈДЕНИ ВО БУРЕ ЗА ВИНО!?!?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

АПЕКС Македонија донираше медицинска опрема во вкупна вредност од 20.000 евра на Инфективната клиника

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

КАКВА НЕВЕРОЈАТНА СЛУЧАЈНОСТ: БРОЈОТ НА ОНИЕ КОИ НЕ ВЕРУВААТ ДЕКА КОРОНА ПОСТОИ И БРОЈОТ НА ОНИЕ КОИ МИСЛАТ ДЕКА КОРОНА Е ПРОДУКТ НА 5Г СОБРАНИ ЗАЕДНО Е ИСТ СО БРОЈОТ НА ГЛАСАЧИ НА ВМРО ДПМНЕ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ТУРИСТИЧКИТЕ РАБОТНИЦИ ОД ХАЛКИДИКИ МУ ПИШАА НА МИЦОТАКИС: Имаме 100 000 кревети за туристи и плус 500 000 викендици на Грци а располагаме само со 3 возила за брза помош!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

КОМАНДАНТИТЕ НА УЧК, КОМАНДАНТИ И ПО ПОЛИТИЧКИ ПР, ПАК ИМ ТЕКНА НОВА ФИНТА КАКО ДА ГИ ПРЕЛАЖАТ АЛБАНЦИТЕ: ДУИ ги повикува сите албански партии да им се приклучат за да изберат Албанец за премиер

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) НЕ ИМ ИДЕ ПАМЕТ НА ЧАИРЧАНИ: Отворени продавници во Чаир, луѓе си пазарат, а полицијата ги кара да се вратат дома

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

КОМИСИЈАТА ЗАСЕДАВА - утре ќе има одлука за полицискиот час, бројот на новозаразени намален

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ШОКАНТНО - ГЛАВНОТО ПРОПАГАНДНО ПЕРО НА ВМРО ДПМНЕ, ГЕРО ГО ОБВИНИ ВЕНКО ФИЛИПЧЕ ДЕКА ЈА ЛАЖЕ ЈАВНОСТА, ОД МИНИСТЕРСТВО ЗА ЗДРАВСТВО ЗА МАКТЕЛ ВЕЛАТ ДЕКА ГЕРОВСКИ ЈА МАНИПУЛИРА ЈАВНОСТА!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

УШТЕ ЕДНА ВАЛКАНА ЛАЖНА ВЕСТ НА ПОРТАЛОТ НА НАЈГОЛЕМИОТ ГЕНЕРАТОР НА ЛАЖНИ ВЕСТИ ВО ЗЕМЈАВА, ГОРАН МОМИРОВСКИ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе