Одберете локација на пристап

Oliver Spasovski 💬Oд ВМРО-ДПМНЕ пак не доаѓаат на дебати што потврдува дека се враќаат назад, за НАТО и ЕУ е потребно лидерство. За НАТО и ЕУ беше потребно силна политичка волја, визија и лидерство, а режимот за 11 го
Гледав на МТВ, дуел Мицковски – Заев. Не е мое и не се мешам, ама ВМРО-ДПМНЕ има време до 15-ти да проба и да си најде нов лидер. Фејсбук статус на новинарската легенда, Зоран Иванов.
Граѓаните почнаа да се собираат пред парламентот набргу по прес-конференцијата на Вучиќ (Фото: РАС Србија) Група демонстранти упадна вечерва во зградата на српскиот парламент по најавата на претседателот Александар Вучиќ дека ќе го врати п
Во анкетата што ја објави Институтот за политички истражувања од Скопје (ИПИС) за претстојните избори во благо водство е ВМРО-ДПМНЕ пред СДСМ, пренесе360 степени. Вкупно 21,9 отсто се определиле за ВМРО-ДПМНЕ, а коалиција СДСМ и Беса доб
Кузмановиќ Весна Tel +389 2 3220613 E-Mail [email protected] Медиуми во РС Македонија Почитувани, Согласно општествените случувања во Република Северна Македонија, поточно одржув
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сега пациенткит
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има луѓе кои се разочарани од сите партии. За нив “сите се исти”. И затоа тие одлуката за тоа кој ќе ја предводи идната влада им ја оставаат исклучително на приврзаниците и членовите на партиите. Таквите сакаат себе си да се сметаат за
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Некои од поли
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Коал
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Mисајлов
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бев у

ОЧАЈНО ИМ ТРЕБААТ НАШИТЕ СТОТИЦИ МИЛИОНИ ЕВРА: Грција на први јули го отвора граничниот премин Евзони за Македонија

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Тачи: Ахмети е во мртов агол, неговата идеја е тешка манипулација

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

(ФОТО) Лабаво со Наумче, во колку е пресот да слушнеме дека си загрижен за здравјето на граѓаните?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Документарец за тоа како бил освојуван западот на Америка, битката со Индијанците и со пустината

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ПОСЛЕДЕН ОБИД ДА СЕ НАЈДЕ РЕШЕНИЕ: Заев и Мицкоски денеска во 18:30 часот ќе се сретнат со Пендаровски

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

КУМАНОВСКИОТ КЛАСТЕР ПАК СЕ РАЗГОРУВА: Нови 164 заболени од корона вирусот, од кои 85 во Скопје

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Во Општина Кисела Вода се гради затворен пливачки базен и се реконструира трим патеката

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

БРАВО СДСМ - СПАСОВСКИ: Домашната платежна картичка „Купувам домашно“ ќе ја добијат 324.479 граѓани, 28 милиони евра пари за граѓаните, наменети за купување домашни производи и услуги за рестартирање на македонската економија

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Филипче: Ќе инсистирам да се казнуваат пациентите кои даваат лажни податоци

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ПЕНДАРОВСКИ: ЌЕ ИМ ДАДАМ ВОНРЕДНА НА ЗАЕВ И МИЦКОВСКИ ОД КОЛКУ ДЕНОВИ САКААТ, САМО ДА ДОГОВОРАТ ДАТУМ НА КОЈ СИТЕ ЌЕ ОДАТ НА ИЗБОРИ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ПЕНДАРОВСКИ СО ЈАВЕН ПОВИК ДО МИЦКОВСКИ И ЗАЕВ: СЕДНЕТЕ УШТЕ ДЕНЕСКА И ДОГОВОРЕТЕ СЕ ЗА ДАТУМ ЗА ИЗБОРИ, МОРАМЕ ДА ДОГОВОРИМЕ ИЗБОРИ НА КОИ ЌЕ УЧЕСТВУВААТ СИТЕ, СЕ ДРУГО ЌЕ ЗНАЧИ ЗАГРОЗУВАЊЕ НА НАЦИОНАЛНАТА БЕЗБЕДНОСТ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ПЕНДАРОВСКИ ПРЕСЕЧЕ, ОДИМЕ НА ИЗБОРИ: НЕМА ДА ПРОГЛАСАМ НОВА ВОНРЕДНА СОСТОЈБА!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА ЗАЕВ, КОНЕЧНО ОТКРИ ЗОШТО МУ СЕ БРЗА СО ИЗБОРИТЕ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ОРДАНОВСКИ: Заев како едвај да дочека да покаже дека му е „прекипено“ од толерирањето на ДУИ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ЗАЕВ МУ ПОНУДИ ДОГОВОР НА МИЦКОВСКИ НА ТВ ВО ЖИВО: АКО ПРИФАТИШ 8-МИ ЈУЛИ, МОЖЕМЕ ЗА 3 ДЕНА ДА ГИ ОДЛОЖИМЕ ИЗБОРИТЕ, НО ПОВЕЌЕ НЕМА ДА МОЖЕ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе