Одберете локација на пристап

Oliver Spasovski 💬Oд ВМРО-ДПМНЕ пак не доаѓаат на дебати што потврдува дека се враќаат назад, за НАТО и ЕУ е потребно лидерство. За НАТО и ЕУ беше потребно силна политичка волја, визија и лидерство, а режимот за 11 го
Гледав на МТВ, дуел Мицковски – Заев. Не е мое и не се мешам, ама ВМРО-ДПМНЕ има време до 15-ти да проба и да си најде нов лидер. Фејсбук статус на новинарската легенда, Зоран Иванов.
Граѓаните почнаа да се собираат пред парламентот набргу по прес-конференцијата на Вучиќ (Фото: РАС Србија) Група демонстранти упадна вечерва во зградата на српскиот парламент по најавата на претседателот Александар Вучиќ дека ќе го врати п
Во анкетата што ја објави Институтот за политички истражувања од Скопје (ИПИС) за претстојните избори во благо водство е ВМРО-ДПМНЕ пред СДСМ, пренесе360 степени. Вкупно 21,9 отсто се определиле за ВМРО-ДПМНЕ, а коалиција СДСМ и Беса доб
Кузмановиќ Весна Tel +389 2 3220613 E-Mail [email protected] Медиуми во РС Македонија Почитувани, Согласно општествените случувања во Република Северна Македонија, поточно одржув
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сега пациенткит
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има луѓе кои се разочарани од сите партии. За нив “сите се исти”. И затоа тие одлуката за тоа кој ќе ја предводи идната влада им ја оставаат исклучително на приврзаниците и членовите на партиите. Таквите сакаат себе си да се сметаат за
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Некои од поли
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Коал
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Mисајлов
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бев у

Заев: Изборите ќе бидат безбедни, секој од нас ќе помине по 2-3 минути на гласачкото место, сега чекаме по пола час во маркет на каса

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ВИДЕО: Не знаеше дека сум позитивен кога отиде во болница – тврди свекорот на родилката која на ГАК не кажала за контакти со заболен и чија изјава е украдена на клиниката

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ЛЕКАРИТЕ НАВРЕДЕНИ ОТИ БУЈАР ОСМАНИ ПОБАРАЛ ВЛАДИНА КОМИСИЈА ДА ГО ИСПИТА ЛЕКУВАЊЕТО ВО ИНФЕКТИВНА КЛИНИКА И ВО „8 СЕПТЕМВРИ“

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Заев на Клик плус: Трите пакети економски мерки даваат резултат, 550 милиони евра одат кај 730.000 корисници, помагаме на сите

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

КОИ СЕ ОВА САМО ЛУДАЦИ: ШОКАНТНО СООПШТЕНИЕ НА ТЕХНИЧКАТА ЗАМЕНИЧКА МИНИСТЕРКА ЗА ФИНАНСИИ КОЈА КОЧИ ЗАЕМ ОД СВЕТСКА БАНКА ЗА МИНИСТЕРСТВО ЗА ЗДРАВСТВО: ОНА САКА ДА БИДЕ И МИНИСТЕР ЗА ЗДРАВСТВО ПА СЕ РАСПРАВА СО ВЕНКО ШТО ТРЕБАЛО ДА СЕ КУПИ СО ТИЕ ПАРИ ВО ЈАВНОТО ЗДРАВСТВО?!?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ВЧЕРА СЕ СЛУЧИ ЧУДО: НОВИНАРКАТА НА СИТЕЛ ГО НАТЕРА ЧУЛЕВ ДА И СЕ ИЗВИНИ НА ЈАВНОСТА ЗА НЕ ДЕЛУВАЊЕТО НА МВР СО ШТО ПОВТОРНО СЕ РАШИРИ КОРОНА ВИРУСОТ ВО ЗЕМЈАВА!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ВОДИТЕЛОТ СЕ ЗГАЗИ ОД СМЕЕЊЕ - ЗАЕВ: АБЕ ЛУЃЕ, КАКО БЕЗ ПАРЛАМЕНТ, ПА ШТО АКО ЕДЕН ДЕН СТАНАМ НА ЛЕВА НОГА И МИ ТЕКНАТ ГЛУПОСТИ ДА ДОНЕСЕМЕ НА ВЛАДА И ДА СИ ТЕРАМЕ ПО ТИЕ УРЕДБИ?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Таравари: Време е Ахмети да се пензионира, а не верувам дека сопственикот на „Еколог“ би влегол во авантурите на ДУИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Заев: БЕСА тежи 35.000 гласови, ќе освоиме најмалку 6 пратеници повеќе од ВМРО

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ЗАЕВ: ПРИЧИНАТА ЗА ГОЛЕМИТЕ БРОЈКИ НА ЗАРАЗЕНИ Е ШТО СМЕ МНОГУ ДРУШТВЕН НАРОД, САКАМЕ ДРУЖБА, ВЕСЕЛБИ, СЕ ГУШКАМЕ, СЕ БАЦУВАМЕ СИТЕ И РОДНИНИ И ПРИЈАТЕЛИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Заев: Срамота е и третпат да се собереме кај Пендаровски ако нема можност за договор

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ФОТО) ЕГЗОТИЧНИ ФЛАМИНГА ВО СКОПСКАТА ЗООЛОШКА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Заев на Клик плус: ДУИ ќе губи гласови и ќе оди во опозиција, предлогот им е национал-популистички

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Филипче: Домашна платежна картичка ќе добијат и 4.394 здравствени работници

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Безбедно е учениците да ја примат вакцината против ХПВ во овој период, вели министерот Филипче

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе