Одберете локација на пристап

Со внимание ги следев прилозите од средбата на „лидерите“ кај претседателот Пендаровски. Морам да признаам дека на добар дел од нив, маските им доаѓаат некако природно, својствено, без оглед на сета трагедија во која се ноѓаме и н
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почит
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почина и први
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👉Заедно со м
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ◾На средбата, д
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- СДСМ во измин
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 🔴Се работи за
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ја поздравува
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Апелирам до с
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама -

(ВИДЕО) ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: ПРАЗНИЦИТЕ ЌЕ ГИ ПОМИНАМ САМ ОДВОЕН ОД СЕМЕЈСТВОТО, ВО МОМЕНТОВ НЕМА ПОТРЕБА ОД МАСОВНО ТЕСТИРАЊЕ СО БРЗИ ТЕСТОВИ ТОА ГО ПЛАНИРАМЕ НА КРАЈОТ НА ЛЕТОТО, ЛАБОРАТОРИЈАТА НА МАНУ Е СПРЕМНА ЗА ПРАВЕЊЕ ТЕСТОВИ, БОЛНИТЕ ОД ИНФЕКТИВНАТА ВО КУМАНОВО СЕ ПРЕФРЛЕНИ ВО СКОПЈЕ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Превозниците можат да возат најмногу 50 отсто патници од вкупниот број на седишта

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ПОЧНА НАЈДОЛГИОТ КАРАНТИН ВО ИСТОРИЈАТА НА НАШАТА ДРЖАВА: Забрана за движење низ целата земја од попладнево, петок од 16 часот, па се до вторник наутро

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

КАРАНТИН ВО ПРЕКРАСЕН АМБИЕНТ: Околу Мавроското Езеро, велигеденскиот викенд ќе го поминат околу 2.000 гости

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Список со продавници, маркети и аптеки во општина Кисела Вода од каде граѓаните ќе можат да нарачуваат за време на полицискиот час

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ВЕНКО ФИЛИПЧЕ ДЕНЕСКА ЌЕ ОДДРЖИ ПРЕС ОД СВОЈОТ ДОМ ВО 19 ЧАСОТ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ДИМИТРОВ СПАСУВА ЗАГЛАВЕНИ МАКЕДОНЦИ ПО ЦЕЛА ЕВРОПА: Македонски државјани од Словенија со уште еден конвој ао коли и автобуси се враќаат дома

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРОВЦИТЕ, НЕ БЕА ТОЛКУ ГЛУПИ ПОРАНО, ОВА ИЗОЛАЦИЈАТА ГИ ДОТЕПА!!!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ФРЧКО НАЦИОНАЛЕ СЕ СКАРА СО БОГАТИТЕ: За волот и за килото месо!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

МТСП: Пријавете семејно насилство, институциите постапуваат, а сервисите за заштита и поддршка се функционални

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

КАКОВ НЕВЕРОЈАТЕН ПР ГАФ НА ВМРО ДПМНЕ: КАКО И СЕКОГАШ, ВМРО ДПМНЕ ГО ВОДИ МАКЕДОНСКИОТ НАРОД ВО АМБИС, ВО ПРОПАСТ, ВО СМРТ, ПАТЕЊЕ, НЕПОВРАТ, ПОРАЗ!!!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

КАКВИ НЕОДГОВОРНИ ЃУБРИЊА, МОНСТРУМИ, ЛУДАЦИ - И ПОКРАЈ АПЕЛИТЕ НА ПОГЛАВАРОТ НА МПЦ И ЕПИДЕМИОЛОЗИТЕ: ПРВИТЕ ЛУЃЕ НА ВМРО ДПМНЕ СЕ СЛИКАА ВО ЦРКВА И ТОА КАЈ СМИЉКОВСКО ЕЗЕРО, ПРАКТИЧНО ПРАЗНИКОТ ГО ИСКОРИСТИЈА ЗА ОТВОРАЊЕ СТАРИ РАНИ И БЕСРАМЕН ПОЛИТИЧКИ ПР!!!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ЗА НАС НЕМА НИШТО ЛЕСНО, НО И ОВА ЌЕ СЕ РЕШИ: На повидок нова блокада: Бугарија го условува датумот за преговори со ЕУ со македонскиот јазик и малцинство

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

МВР: Уште 21 лице повикани на разговор во СВР Скопје за настанот во скопско Ченто

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

БИЛАНС ЗА ДЕНЕСКА, ПЕТОK, 17-ТИ: 18 ОЗДРАВЕНИ, 3 ПОЧИНАТИ, 12 СЕ БОРАТ ЗА ЖИВОТ НА РЕСПИРАТОРНА МАШИНА, 36 НОВО ЗАРАЗЕНИ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе