Одберете локација на пристап

Почитувани граѓани, почитувани претставници на медиумите, Општината Гази Баба е пример како ние градиме, а ВМРО-ДМНЕ мислеше само како да краде. Јурумлери, за прв пат после 20 години добива фекална канализација и се ослободува од црна кал, а ВМРО
Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, попладнево е на средби со граѓани во скопската општина Гази Баба. Со жителите на Јурумлери тој зборуваше за грижата за сите, за инвестициите во инфраструктурата подеднакво и во населените места и селат
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Во и
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Град
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Не три, две
На граѓанската трибина којашто се одржа на Пониква, претседателот Заев зборуваше за остварените економски резултати и големите позитивни промени што беа направени на економски план, а се осврна и на мерките од понудата на СДСМ и коалицијата „
Во гостувањето на ТВ Тера во Битола, заменик-претседателката на СДСМ - Радмила Шекеринска го коментираше новиот закон за ЈО, како и постојаните опструкции со кои се соочуваше правосудството во изминатите години.Таа рече: Јас не можам да сфатам како
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Министерот бе
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Демократскиот с
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Кандидатот за п
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани,
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Скопј
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Вистинска магиј
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Стартува

ЦАР НА ДЕНОТ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

НЕ ЗА ЏАБЕ НОСИ ТАШНА ОД ЗМИСКА КОЖА - Лицемерие на неделата: Каракамишева вчера збори против избори. Каракамишева денес гласа на избори на Правен Факултет

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Чепреганов за тв 24: Ние сме жртви на тие 20% кои не почитуваа мерки

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) СЕ РЕНОВИРА ПАТОТ КОЈ ГОДИШНО УБИВА ПО 10 ЛУЃЕ - Китанов: Добиваме комплетен Кородор 8 за една година

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ЕВН: Порамнети и корегирани сметки добиват корисниците, од 15 април броилата се отчитуваат

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ОХРИД НА ДЕНОТ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Костадинов: Мицкоски го достигна пикот во безобразието, лицемерието, неодговорноста

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

БОМБА ВО СТРАЗБУР: Државата ќе му исплати отштета на Љубе Бошкоски, немал правично судење за „Кампања“, одлучи Судот за човекови права во Стразбур

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Жерновски за Мицкоски: Замини си, за доброто на сите нас!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ИМА ЛИ ЕДЕН СО ЗДРАВ ПАМЕТ ВО ВМРО ДПМНЕ - Мизрахи: Луѓе со качулки ме пресретнуваат и фотографираат

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ВРЕМЕ Е ДА ПИКНЕМЕ НЕКОЈ ВЛАДИКА ИЛИ ОЏА ВО ЗАТВОР: ВЛАДИКАТА АГАТАНГЕЛ ГИ ПОВИКА ВЕРНИТЕ ЧЕДА ШТО ПОМАСОВНО ДА ДОЈДАТ ВО ЦРКВИТЕ ЗА ЗАДУШНИЦА СО ВАРЕНА ПЧЕНИЦА И ВИНО, ВЕЛЕШКИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК КОЦЕВСКИ ПОБАРА ОД МВР САНКЦИИ ЗА ПОВИКОТ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Тачи: Тие кои направија огромен притисок за да се отворат џамиите за Бајрам се главни виновници за оваа ситуација

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Заев: Издржавме и потешки моменти, заедно ќе го поминеме и овој!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ВМРОВСКИТЕ ПОРТАЛИ СЕ УТЕПАА СО ЛАЖНИ ВЕСТИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ШОКАНТНО - ВМРО ФАТЕНО СО СПУШТЕНИ ГАЌИ: Од ресторанот на „Боемска“ тврделе дека снимачите од видеонадзорот се украдени, но по претрес полицијата ги пронашла

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе