Одберете локација на пристап

Како да не очекувам изборна победа кога за мојот противник Игор Јанушев се поврзани бројни афери и скандали во времето на режимот, вели генералниот секретар на СДСМ и носител на пратеничката листа во третата изборна единицаЉупчо Николовскиво ми
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во скоп
Коалицијата „Можеме“ вечерва одржа граѓанска трибина во скопската општина Гази Баба на којашто е посочено дека гласањето за бројот 3 на 15.јули е глас за сигурна иднина и градење, бидејќи времето на режимот е минато и државата оди напре
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Безидејноста на
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Теарце, 3
Зијадин Села, лидер на Алијанса за Албанците и носител на пратеничката листа во шестата изборна единица, истакна дека во програмата „Држава за сите” се предвидени инвестиции од 500 милиони евра само за албанските населби. -
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Лидер
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бујар
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Времето
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Повод за ваквио
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Лидерот
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Суд
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Судијката
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Тврдеше дека ра
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани,

ШТО ИМА БИЛ ГЕЈТС ПРОТИВ НАШ ШТИП?!?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ: Можете ли да замислите како ќе изгледаше справувањето со КОВИД-19 ако денес ВМРО-ДПМНЕ беше на власт? Не е тешко да се замисли. Веројатно сите институции ќе беа под палката на различни неодговорни и незрели функционери слични на Наќе Чулев

Повеќе

(ВИДЕО) СРЕЌКО ПОПОВСКИ: Наќе им дозволи на КОВИД БАНДИТИТЕ да го украдат нашето здравје!

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА ШЕФОТ НА ФОНД ЗА ИНОВАЦИИ: Штетата од пандемијата врз македонската економија досега е околу 500 милиони евра, и со секој изминат ден додека да се вратиме во нормала таа сума расте!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ЕЈ БОГ ДА ЧУВА КОЈА СМЕ НИЕ ЛУДНИЦА НА ОТВОРЕНО: Елвис Бајрам правел мега журка со зурли и тапани, пукал огномети, интервенирала полицијата

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА ЖАН МИТРЕВ: Крвта на болните од Ковид 19 кои се на респиратор треба да се филтрира и да се чисти од отровите кои ги пушта вирусот во телото, не знам дали тоа се прави на инфективна и во градска болница

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Во македонските болници во употреба ќе бидат ставени 20 респиратори, донација од Норвешка

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ЕФТОВ Е НОЌНА МОРА ЗА МИЦКОВСКИ: Треба да има избори колку што е можно побрзо

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Заев: Датумот за избори е завршена работа, ќе бидат на 5 јули,бујрум!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) СПАСОВСКИ: Горд сум што како Влада го решивме проблемот со стечајните работници, oколу 12.000 граѓани во државата добија парични надоместоци и имавме неколку пати измени на законското решение

* реклама --------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------...

Повеќе

ОВОЈ ИЛИ Е ЛУД ДО КОСКА ИЛИ ИМА ТЕСТИСИ ГОЛЕМИ КАКО ЛУБЕНИЦИ ПА НЕ СЕ ПЛАШИ ОД 10 ГОДИНИ РОБИЈА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ЕНИГМА: КАКО Е МОЖНО ОВАА ЖЕНА ДА Е ТОЛКУ НЕГУВАНА И СРЕДЕНА А СО МОЗОКОТ ДА Е ВО СРЕДЕН ВЕК?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

НИКОЛОВСКИ: Завршена е 70% од дистрибутивна мрежа на системот за наводнување на Валандово. Со оваа инвестиција од над 24,3 милиони евра го унапредуваме земјоделското производство и го правиме конкурентно

Системот за наводнување е лоциран во Југоисточниот дел на општина Валандово, а составен од главна мрежа и секундарна мрежа со вкупна должина од 85 к...

Повеќе

Министерот Филипче: Се затвораат пет конфекции во Штип до понеделник, ќе се тестираат вработените; Можни се локални мерки и полициски час во одредени општини

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------...

Повеќе

СЕ ИЗВИНИ ГОВОРНИКОТ КОЈ ПОВИКА НА ЏИХАД НА САБОТНИОТ ПРОТЕСТ ВО ВЕЛЕС, НЕ ГО МИСЛЕЛ ТОА ШТО ГО КАЖАЛ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе