Одберете локација на пристап

Oliver Spasovski 💬Oд ВМРО-ДПМНЕ пак не доаѓаат на дебати што потврдува дека се враќаат назад, за НАТО и ЕУ е потребно лидерство. За НАТО и ЕУ беше потребно силна политичка волја, визија и лидерство, а режимот за 11 го
Гледав на МТВ, дуел Мицковски – Заев. Не е мое и не се мешам, ама ВМРО-ДПМНЕ има време до 15-ти да проба и да си најде нов лидер. Фејсбук статус на новинарската легенда, Зоран Иванов.
Граѓаните почнаа да се собираат пред парламентот набргу по прес-конференцијата на Вучиќ (Фото: РАС Србија) Група демонстранти упадна вечерва во зградата на српскиот парламент по најавата на претседателот Александар Вучиќ дека ќе го врати п
Во анкетата што ја објави Институтот за политички истражувања од Скопје (ИПИС) за претстојните избори во благо водство е ВМРО-ДПМНЕ пред СДСМ, пренесе360 степени. Вкупно 21,9 отсто се определиле за ВМРО-ДПМНЕ, а коалиција СДСМ и Беса доб
Кузмановиќ Весна Tel +389 2 3220613 E-Mail [email protected] Медиуми во РС Македонија Почитувани, Согласно општествените случувања во Република Северна Македонија, поточно одржув
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сега пациенткит
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има луѓе кои се разочарани од сите партии. За нив “сите се исти”. И затоа тие одлуката за тоа кој ќе ја предводи идната влада им ја оставаат исклучително на приврзаниците и членовите на партиите. Таквите сакаат себе си да се сметаат за
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Некои од поли
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Коал
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Mисајлов
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бев у

КУРТОНИТЕ УШТЕ МУ СЕ ВЕРНИ ДО ГРОП НА ПАТОРОТ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ОД СДСМ РАСПАЛИЈА СО ТЕШКА АРТИЛЕРИЈА: Додека Мицкоски крши прописи и лумпува по кафеани, ВМРО-ДПМНЕ шири лажни вести и глуми загриженост за здравјето на граѓаните

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Зекири: Температура, болки во коските и губењето на сетилата за вкус и мирис се дел од симптомите

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

БРАВО: За платежна картичка нема да се аплицира, туку ќе има листа на граѓани кои ги исполнуваат условите

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Интензивно се гради браната „Конско“ вредна 40 милиони евра, досега 60 отсто од изградбата е завршена

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

РУБИН ЗЕМОН: ПРЕКИНИТЕ СО АНТИ-КАМПАЊА ПРОТИВ ОХРИД И СТРУГА!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ОРДАНОВСКИ: ЛИДЕРИТЕ НА МПЦ И ИВЗ СЕ МНОГУ ГЛУПИ, НЕ РАЗБИРААТ ДЕКА АКО ИМ УМРАТ ВЕРНИЦИТЕ ОД КОРОНА, НА КОГО ОНИ ВЕРА ЌЕ ПРОПОВЕДААТ?!?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(Видео) Фасцинантно: Стадо диви коњи во галоп на Пелистер

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Новите еко автобуси на ЈСП „Скопје“ почнаа со пробно возење низ улиците на Скопје и наскоро ќе станат дел од јавниот транспорт

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Отец Пимен: Дајте ние живите да им помогнеме на живите!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Касами: Неуспесите на 18-годишното владење на ДУИ не можат да се покријат со барањето за премиер Албанец

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Заев: Ако ние даваме погрешен и срамен пример пред граѓаните, тогаш не треба ни да се занимаваме со политика

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) АМЕРИКАНЦИТЕ НАПРАВИЈА СКЕЧ ЗА НАС И АЛБАНЦИТЕ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ГУВЕРНЕРКАТА БЕЖОВСКА: Клубот на гувернерите на централните банки од Централна Азија, Црноморскиот Регион и Балканот ја потврдија заложбата за водење политики кои ги поддржуваат ценовната и финансиската стабилност

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Од 61-вата седница на Владата: Усвоена Програма за финансирање на програмските активности на здруженијата и фондациите за мерки за справување со КОВИД-19 кризата; Денеска се поднесени 114 кривични пријави по член 206 од Кривичниот законик и 451 прекршочна пријава за неносење лична заштита

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе