Одберете локација на пристап

Oliver Spasovski 💬Oд ВМРО-ДПМНЕ пак не доаѓаат на дебати што потврдува дека се враќаат назад, за НАТО и ЕУ е потребно лидерство. За НАТО и ЕУ беше потребно силна политичка волја, визија и лидерство, а режимот за 11 го
Гледав на МТВ, дуел Мицковски – Заев. Не е мое и не се мешам, ама ВМРО-ДПМНЕ има време до 15-ти да проба и да си најде нов лидер. Фејсбук статус на новинарската легенда, Зоран Иванов.
Граѓаните почнаа да се собираат пред парламентот набргу по прес-конференцијата на Вучиќ (Фото: РАС Србија) Група демонстранти упадна вечерва во зградата на српскиот парламент по најавата на претседателот Александар Вучиќ дека ќе го врати п
Во анкетата што ја објави Институтот за политички истражувања од Скопје (ИПИС) за претстојните избори во благо водство е ВМРО-ДПМНЕ пред СДСМ, пренесе360 степени. Вкупно 21,9 отсто се определиле за ВМРО-ДПМНЕ, а коалиција СДСМ и Беса доб
Кузмановиќ Весна Tel +389 2 3220613 E-Mail [email protected] Медиуми во РС Македонија Почитувани, Согласно општествените случувања во Република Северна Македонија, поточно одржув
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сега пациенткит
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има луѓе кои се разочарани од сите партии. За нив “сите се исти”. И затоа тие одлуката за тоа кој ќе ја предводи идната влада им ја оставаат исклучително на приврзаниците и членовите на партиите. Таквите сакаат себе си да се сметаат за
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Некои од поли
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Коал
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Mисајлов
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бев у

САМИ СИ ГО БАРАВМЕ: Карантин за Скопје, Тетово, Штип и Куманово од утре 21 до понеделник до 05 часот, предлага Комисијата

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

АЛЕКСАНДРОВА ДО ДУРЛОВСКИ: ДАЛИ ЧУВСТУВАШ ДИРЕКТНА ОДГОВОРНОСТ ЗА ЗАКРВУВАЊЕ НА ОДНОСИТЕ МЕЃУ ЛУЃЕТО СО СВОИТЕ СТАВОВИ?

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ГАЗИ БАБА: Преку проект за меѓугранична соработка поддржан од ЕУ во Смилковци ќе се гради фекален колектор за отпадни води

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ДРАМА ВО ДРЖАВНА РЕВИЗИЈА: КАТИЦА ЈАНЕВА ДОЖИВЕАЛА НЕРВЕН СЛОМ, СЕ СОБЛЕКЛА ГОЛА, ПОВИКАЛЕ БРЗА ПОМОШ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

МПЦ ПОВИКУВА ГРАЃАНИТЕ ДА НОСАТ МАСКА НА ГРОБИШТА ЗА ЗАДУШНИЦА И ДА ОДАТ САМО НАЈБЛИСКИТЕ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ИМАМЕ МЕНАЏЕРИ СО СВЕТСКИ КВАЛИТЕТ: Сопственикот на „НИКОБ“, Кирил Лазаров, лидер за Југоисточна Европа за 2020 година

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

АКО НЕМА КАРАНТИН ЗА ПРОДОЛЖЕНИОТ ВИКЕНД, КОРОНАВИРУСОТ ЌЕ ПОЧНЕ НЕКОНТРОЛИРАНО ДА СЕ ШИРИ, СМЕТААТ ОД КОМИСИЈАТА ЗА ЗАРАЗНИ БОЛЕСТИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ИЗВИНУВАЊЕ ДО ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ПЕТРОВЕЦ, г-дин БОРЧЕ МИТЕВСКИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

АПТЕКА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ФИЛИПЧЕ ГИ ПОТВРДИ ШПЕКУЛАЦИИТЕ: Во последните 24 часа се направени 974 тестирања, а регистрирани се 101 нови случаи на ковид-19

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

АТАНАС КИРОВСКИ: СО ВОЛКУ ПРОСТ НАРОД, МЕ ЧУДИ И ШТО БРОЈКИТЕ НА ЗАРАЗЕНИ И ПОЧИНАТИ НЕ СЕ УШТЕ ПОГОЛЕМИ ОД ШТО СЕ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

НИКОЛОВСКИ: Граѓаните ќе можат да се одморат и да летуваат дома, а со тоа ќе го зајакнеме домашниот туризам

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Гоце Михајлоски: Скептиците мене нека ми објаснат дека „нема корона“

„Не постои коронавирус, тоа е обичен грип!“. Колку пати сте ја слушнале оваа реченица? Скопјанката В.Р. (47) вели дека ја слуша речи...

Повеќе

ДЕНЕШНИТЕ БРОЈКИ НАД 100, ВКЛУЧЕНИ СИТЕ АЛАРМИ ВО ЗЕМЈАТА - КОМИСИЈАТА ЗА ЗАРАЗНИ БОЛЕСТИ ЌЕ ЗАСЕДАВА ВО ПРОШИРЕН СОСТАВ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЈАНКО БУРЕК СО НАВРЕДИ КОН СВОИТЕ ГЛЕДАЧИ: БАГРО НЕПИСМЕНА, МОРОНИ СО МАЛИ ПЕНИСИ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе