Одберете локација на пристап

- Гледам СДСМ оди со пропаганда демек излезете да гласате инаку Грујо ќе се врати на власт, тоа може да вроди со контра ефект, ВМРОВЦИТЕ да излезат да гласаат Грујо да се врати на власт, а неопределените да седат дома и со тоа навистина да помогнат
Еј човече, да се крстиш, неверојатни се куртоните. Глупи се, покварени се, али упорни се човече! Замислете, Куртон Влајко седнал со македонските Бивис и Батхед, куртоните од Алфа и ја убедуваат јавноста дека само анкетата на Куртон Влајко е точна
Владата на Република Северна Македонија на 75-тата седница што се одржа денеска, донесе дополнување на Одлуката за мерки за спречување на внесување и ширење на коронавирус КОВИД-19, со која од државјаните на Република Србија, Република Косово, Црна
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- М
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мактел дозн
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Е

ОХРИД НА ДЕНОТ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Костадинов: Мицкоски го достигна пикот во безобразието, лицемерието, неодговорноста

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

БОМБА ВО СТРАЗБУР: Државата ќе му исплати отштета на Љубе Бошкоски, немал правично судење за „Кампања“, одлучи Судот за човекови права во Стразбур

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Жерновски за Мицкоски: Замини си, за доброто на сите нас!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ИМА ЛИ ЕДЕН СО ЗДРАВ ПАМЕТ ВО ВМРО ДПМНЕ - Мизрахи: Луѓе со качулки ме пресретнуваат и фотографираат

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ВРЕМЕ Е ДА ПИКНЕМЕ НЕКОЈ ВЛАДИКА ИЛИ ОЏА ВО ЗАТВОР: ВЛАДИКАТА АГАТАНГЕЛ ГИ ПОВИКА ВЕРНИТЕ ЧЕДА ШТО ПОМАСОВНО ДА ДОЈДАТ ВО ЦРКВИТЕ ЗА ЗАДУШНИЦА СО ВАРЕНА ПЧЕНИЦА И ВИНО, ВЕЛЕШКИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК КОЦЕВСКИ ПОБАРА ОД МВР САНКЦИИ ЗА ПОВИКОТ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Тачи: Тие кои направија огромен притисок за да се отворат џамиите за Бајрам се главни виновници за оваа ситуација

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Заев: Издржавме и потешки моменти, заедно ќе го поминеме и овој!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ВМРОВСКИТЕ ПОРТАЛИ СЕ УТЕПАА СО ЛАЖНИ ВЕСТИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ШОКАНТНО - ВМРО ФАТЕНО СО СПУШТЕНИ ГАЌИ: Од ресторанот на „Боемска“ тврделе дека снимачите од видеонадзорот се украдени, но по претрес полицијата ги пронашла

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

КУРТОН МЕДИУМИТЕ КАКО ВО НАЈДОБРИТЕ ВРЕМИЊА НА ГРУЕВИЗМОТ, ИЧ УВО НЕ ИМ ЧУЕ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ТОООО НАРОДЕ, СЕ НАДМИНАВМЕ: РЕКОРДНИ 120 НОВО ЗАРАЗЕНИ ВО ИЗМИНАТИТЕ 24 ЧАСА ОД КОИ 70 ВО СКОПЈЕ И 20 ВО КУМАНОВО!!!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ХИХИ, ГИ ЗАЕБАВМЕ ОВИЕ КОМУЊАРИТЕ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Каков сељачки штос :) Демек вчера ме фативте во криминал, к** ме боли, денес ево ме пак лабаво со другарчето, не ебам жива сила ни за мерки ни за коментари. кој сака гласа за џибери бе прос? :))))

Повеќе

БОМБА НА ОРДАНОВСКИ: ВМРО САКА ДА ГО ИСПЛАШИ НАРОДОТ ПА ВО ПАНИКА ДА ГЛАСА БЕЗ РАЗУМ НА ИЗБОРИТЕ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе