Одберете локација на пристап

Oliver Spasovski 💬Oд ВМРО-ДПМНЕ пак не доаѓаат на дебати што потврдува дека се враќаат назад, за НАТО и ЕУ е потребно лидерство. За НАТО и ЕУ беше потребно силна политичка волја, визија и лидерство, а режимот за 11 го
Гледав на МТВ, дуел Мицковски – Заев. Не е мое и не се мешам, ама ВМРО-ДПМНЕ има време до 15-ти да проба и да си најде нов лидер. Фејсбук статус на новинарската легенда, Зоран Иванов.
Граѓаните почнаа да се собираат пред парламентот набргу по прес-конференцијата на Вучиќ (Фото: РАС Србија) Група демонстранти упадна вечерва во зградата на српскиот парламент по најавата на претседателот Александар Вучиќ дека ќе го врати п
Во анкетата што ја објави Институтот за политички истражувања од Скопје (ИПИС) за претстојните избори во благо водство е ВМРО-ДПМНЕ пред СДСМ, пренесе360 степени. Вкупно 21,9 отсто се определиле за ВМРО-ДПМНЕ, а коалиција СДСМ и Беса доб
Кузмановиќ Весна Tel +389 2 3220613 E-Mail [email protected] Медиуми во РС Македонија Почитувани, Согласно општествените случувања во Република Северна Македонија, поточно одржув
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сега пациенткит
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има луѓе кои се разочарани од сите партии. За нив “сите се исти”. И затоа тие одлуката за тоа кој ќе ја предводи идната влада им ја оставаат исклучително на приврзаниците и членовите на партиите. Таквите сакаат себе си да се сметаат за
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Некои од поли
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Коал
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Mисајлов
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бев у

Шефот на БЈБ, Тасевски до началниците назначени од Чулев: Излезете на терен, заштитете ги граѓаните

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ОД ВЧЕРАШНИТЕ БРОЈКИ: Се шири вирусот во Шуто Оризари, најмногу новозаболени сепак во Чаир, Бутел, Сарај

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ВИЦЕ ПРЕМИЕРОТ ЈА СПРЕМА ЈАВНОСТА ЗА ШОК: ДЕНЕШНИТЕ БРОЈКИ НА ЗАРАЗЕНИ СО КОВИД-19 СЕ ЗАГРИЖУВАЧКИ, НАПИША ОСМАНИ НА ФЕЈСБУК

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Е ОВА Е ЕПСКА ИРОНИЈА: ПРОТЕСТАНТИТЕ ЗА 5G ПРЕД ВЛАДА КОРИСТЕА БЕЗЖИЧЕН МИКРОФОН КОЈ ЗРАЧИ 10 ПАТИ ПОВЕЌЕ ОД КОЈА БИЛО 5Г АНТЕНА!

* реклама -------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Од утре упис на првачиња во Аеродром според протокол

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Слушнете ја новата песна на Тамара

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

И Манчевски во самоизолација

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

ВИДЕО Српскиот актер Сергеј Трифуновиќ нападнат среде Белград

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Папата ги повика светските лидери да даваат пари за истражување, а не за оружје

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

СОВЕТНИКОТ ЗА ОДНОСИ СО ЈАВНОСТ ВО ВЛАДАТА, ЗАБРЧАНЕЦ, ОДИ ВО САМОИЗОЛАЦИЈА, СЕ СРЕТНАЛ СО ЗЕКИРИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

СТЕ ЗНАЕЛЕ ЛИ ВИЕ КОЈ Е ЈАНКО БАЧЕВ?! АКО СТЕ ЗНАЕЛЕ, ШТО СТЕ ЌУТЕЛЕ ДО СЕГА?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ЛАБУНИШТА ВО СРЕДЕН ВЕК: Не сакаме да се тестираме за Ковид 19, зашто се плашиме дека ќе завршиме на респиратор!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БЕКТЕШИ: Сите вработени со месечни примања до 15 илјади денари ќе добијат ваучер од 100 евра за летување во Македонија

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Заев немал контакт со Зекири последните 20 дена, седиштето на СДСМ е дезинфицирано

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Заев: Избори мора да има час поскоро, гласањето ќе биде според безбедносните протоколи

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе