СТЕВО И БЕТИ И ПОСАКАА СРЕЌА НА ТАМАРА ТОДЕВСКА НА ФИНАЛЕТО НА ЕВРОВИЗИЈА ВЕЧЕРВА

Објавено на 18.05.2019 во 14:54:50 часот | Македонија

Со Бети и' посакавме успех на Tamara Todevska и нејзиниот тим во финалната вечер на Песна на Евровизија. 

Само напред девојко, земјата се гордее со твојот успех! 

Vote proudly #08 #proud #teamtamara #mkd 🇲🇰

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет