АЈДЕ ДА СЕ ОБЕДИНИМЕ: Шилегов повикува на заедничко бодрење и следење на Вардар на скопскиот плоштад

Објавено на 01.06.2019 во 23:09:53 часот | Македонија

Шилегов повикува на заедничко бодрење и следење на Вардар на скопскиот плоштад

Градот Скопје, утре на нашиот плоштад, на голем видео бим, организира заедничко следење и бодрење за новиот триумф на Вардар и неговата нова европска шампионска титула.

Ајде масовно сите на плоштад.

Еден е Вардар !!! Едно е Скопје !!!

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет