(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТО: ОПШТИНА ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ИМ ДОНИРА ФУСТАНИ НА ПОЛУМАТУРАНТКИТЕ ОД СОЦИЈАЛНО ЗАГРОЗЕНИ СЕМЕЈСТВА!

Објавено на 06.06.2019 во 22:53:20 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет