(ВИДЕО) ОВОЈ СКРОЗ СКРЕНАЛ, ЕФТОВ СО НОВА ЛУДА ТЕОРИЈА НА ЗАГОВОР: Русите го донеле Заев на власт само затоа што им се може?!?!

Објавено на 10.06.2019 во 00:49:38 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет