ВО ОГРОМНА ДВОМЕСЕЧНА АКЦИЈА НА ФБИ, УАПСЕНИ 1700 ПЕДОФИЛИ ВО АМЕРИКА!

Објавено на 11.06.2019 во 22:47:00 часот | Свет

Во огромна акција на ФБИ против детска порнографија уапсени се 1700 педофили ширум цела Америка.

Добиени се околу 35 000 жалбени пријави од родители кои забележале сајбер напади против своите деца.

Акцијата траела 2 месеца. Линк до сторијата овде.

 

 

* реклами:

loading...

 

Свет

Македонија