ФОТО ДОКАЗ ЗА СТОРИИТЕ НА МАКТЕЛ ДЕКА СЕ СПРЕМА ПРОЕКТ ЗА РУШЕЊЕ НА ЗАЕВ: ГЕРО И ИВОНА УЛОВЕНИ НА КАФЕНЦЕ ВО СКОПЈЕ!

Објавено на 19.06.2019 во 15:28:32 часот | Македонија

Потсетување, Мактел во повеќе наврати пишува за проектот, планот за рушење на Заев во кој се вклучени голем олигарх осомничен од СЈО, екс началник на ДБК, лидер на опозициска партија, екс диктатор, и уредник на портал кој до вчера беше про СДСМ но реши да направи богат трансфер!

Линк до сториите подолу:

МАФИЈАТА ГО ВОЗВРАЌА УДАРОТ

УРЕДИК ГО УЦЕНУВАЛ ЗАЕВ

ЛУПЕВСКА НЕ САКАЈЌИ ГО ОТКРИ ПЛАНОТ ЗА РУШЕЊЕ НА ЗАЕВ

УРЕДНИК НА ПОРТАЛ ЗЕМАЛ 80 000 ЕВРА ОД ОЛИГАРХ ОСОМНИЧЕН ОД СЈО ЗА ДА ГО РУШИ ЗАЕВ?!

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет