ШОКАНТНО: МИЛОШОСКИ ИНФОРМАЦИЈАТА ЗА ГЛАСАЊЕТО НА СОВЕТОТ НА ЕУ ЈА ДОЗНАЛ ОД СВОЈОТ ИНТИМЕН ПАРТНЕР?!

Објавено на 19.06.2019 во 15:44:53 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет