(ВИДЕО) Вицепремиерот Анѓушев на инвестициски форум на Фајненшал Тајмс и ЕБОР во Лондон - Република Северна Македонија е атрактивна дестинација за инвеститори, огромни можности за соработка и со домашни компании

Објавено на 20.06.2019 во 01:04:21 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет