Премиерот Заев и вицепремиерот Анѓушев од Форумот на Фајненшал Тајмс во Лондон: Форумот е одлична прилика да ги убедиме заинтересираните компании за инвестиции во Република Северна Македонија, важиме за земја со најголем раст на странски директни инвестиции во регионот

Објавено на 20.06.2019 во 11:46:28 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет