(ВИДЕО) ШОКАНТНО СВЕДОШТВО НА БИЗНИСМЕН: Сашо Мијалков сакаше да ми ја земе фирмата, откако одбив ми намести судски процес и 3 години ме пикна во затвор!!

Објавено на 20.06.2019 во 12:27:13 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет