(ВИДЕО) ГДУ: Вицепремиерке Шеќеринска, се сеќавате ли на ова предизборно ветување?!

Објавено на 20.06.2019 во 13:09:48 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет