(ВИДЕО) БОМБА НА ИМЕР СЕЛМАНИ: Сите критичари на Заев министерот за финансии забораваат дека он дојде во политиката како економист, менаџер, успешен граодначалник кој правел буџети 10 години!

Објавено на 25.06.2019 во 13:17:15 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет