(ВИДЕО) ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ И СЕ ИЗВИНИ НА ЈАВНОСТА: ЖАЛАМ ШТО И ЈАС ПАДНАВ НА ИЗМАМАТА НА ПОЗНАТИ ИЗМАМНИЦИ КОИ ГИ ИЗМАМИЛЕ И МАКРОН, ЕРДОГАН И БОРИС ЏОНСОН!

Објавено на 09.07.2019 во 12:45:25 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет