(ВИДЕО) МИЦОТАКИС: Ќе ги намалам даноците, Грција ќе биде рај за странските инвеститори, економијата ќе порасне со големи проценти какви немаме една декада!

Објавено на 10.07.2019 во 19:36:19 часот | Балкан

 

 

* реклами:

loading...

 

Балкан

Македонија