(ВИДЕО) КОЈ Е НОВИОТ ПРЕМИЕР НА ГРЦИЈА: Син на грчкиот Киро Глигоров, студирал на најелитниот универзитет во Америка, Харвард

Објавено на 10.07.2019 во 19:45:25 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет