(ВИДЕО) БОМБА НА ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Сите над 2000 вработени со договор на дело во македонското јавно здравство ќе ги вработиме на неопределено, давам наредба до сите директори на болници да почнат со таа процедура веднаш!

Објавено на 11.07.2019 во 12:00:25 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет