СКОПЈЕ ГО СТРЕСЕ ГРАДЕЖНИОТ БУМ НА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ: За само 2 години направи повеќе од 25 години уназад сите градоначалници на Скопје!

Објавено на 16.08.2019 во 19:24:25 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет