ВЛАДАТА ЌЕ ГО ФИНАНСИРА ПАТОТ ДО ВЕЧНОТО ВМРОВСКО УПОРИШТЕ И БАСТИОН - ОПШТИНА ИЛИНДЕН

Објавено на 19.08.2019 во 20:25:34 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет