(ВИДЕО) ОВА Е ЧОВЕК ШТО СИ ЈА САКА РАБОТАТА: Стјуард на комичен начин ги преставуваше системите за безбедност и ги забавуваше патниците во авионот

Објавено на 20.08.2019 во 10:54:24 часот | Забава

 

 

loading...

 

Забава

Македонија