(ВИДЕО) СЕЛАНИ ОД СЕЛО АЛДИНЦИ, СКОПСКО СТУДЕНИЧАНИ СО АПЕЛ ДО ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ: Те молиме премиере помогни да се направи патот до селото, 20 години молиме некој да го направи ама ништо!

Објавено на 20.08.2019 во 11:08:28 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет