(ВИДЕО) БРАНИМИР ЈОВАНОВИЌ РАСКАЖУВА: Како беше да се биде дел од владата на Зоран Заев

Објавено на 20.08.2019 во 17:17:13 часот | Македонија

Идеали, одговорност, битка со партии, битка со моќници, битка со бизнис фелата, сопки, стрес, наивност, делумно резултати...

Линк до Цивил Медиа

 

 

loading...

 

Македонија

Свет