СУДБИНАТА ДЕНЕСКА СИ ПОИГРА СО КАТИЦА ЈАНЕВА: На денот кога ја уапсија, почина мајка и!

Објавено на 21.08.2019 во 16:16:16 часот | Македонија

Баш денеска кога падна наредба да биде уапсена, мајка и на Катица Јанева почина во Гевгелија.

Изгледа сите вмровски клетви баш денеска стигнале на ред.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет