ИМАШЕ СЛАБ СТАРТ, НО СЕГА ПЕТРЕ ИМ ГИ ЗАТВОРИ УСТИТЕ НА СИТЕ КРИТИЧАРИ: Вака се гради низ цело Скопје

Објавено на 23.08.2019 во 18:00:10 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет