Зекири откако беше избран за потпретседатeл на СДСМ: Довербата се стекнува!

Објавено на 23.08.2019 во 18:22:33 часот | Македонија

Пратеникот Мухамед Зекири откако вечерва на Централниот одбор на СДСМ беше повторно избран за потпретседател на партијата се огласи на ФБ.

-Почитта се заслужува.
Искреноста се цени.
Довербата се стекнува.

Лојалноста се возвраќа. – напиша Зекири на својот ФБ профил.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет