СПАСОВСКИ УПАТИ ЖЕСТОКА ЗАКАНА ДО МАФИЈАТА: СЕГА Е МОМЕНТОТ ДА СЕ ПОБЕДАТ КРИМИНАЛЦИТЕ!

Објавено на 24.08.2019 во 21:16:53 часот | Македонија

БРЗА И ЕФИКАСНА ИСТРАГА, СЕГА Е МОМЕНТОТ ДА СЕ ПОРАЗАТ КРИМИНАЛЦИТЕ!!!

Ова во изјава за медиумите го кажа министерот за внатрешни, Спасовски.

Линк до сторијата на А1он.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет