СПАСОВСКИ: Денеска во Крушево пред да го отвориме третото издание на ФИС Ролер ски купот „Тоше Проески“ положивме цвеќе на гробот на Тоше Проески

Објавено на 25.08.2019 во 12:09:40 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет