(ВИДЕО) ЗА ДА ПОКАЖЕ ДЕКА Е НАРОДЕН ЧОВЕК И ДЕКА ВО МАКЕДОНИЈА ВЛАДЕЕ ХУНТА, МИЛЕНКО ПРВАТА ЕМИСИЈА ЈА ПОЧНА НА МОТОР ОД 30 000 ЕВРА И ВО БАЗЕНОТ НА ВИКЕНДИЦАТА НА ПАНДОВ ВРЕДНА 1 МИЛИОН ЕВРА!

Објавено на 10.09.2019 во 11:36:59 часот | Македонија

Се гледа дека веќе Мартин Протиѓер не е во белиот дворец и не ги командува ТРУПИТЕ ВМРОВСКИ!

Ова немаше шанса да се деси ако он ги влечеше конците. Миленко во обид да покаже дека во земјава има хунта тотално промаши и испадна смешен. 

Првата емисија од сезоната ја почна качен на чопер Харли Дејвидсон вреден 30 000е и потоа ја водеше гол во базенот на Пандов во Зелениково во викендицата вредна 1 милион евра.

Дури цела емисија држеше кубанска пура од 200 евра, колку што е една просечна плата во земјава. Кој забеган кретен!

 

 

loading...

 

Македонија

Свет