(ВИДЕО) ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ПРОФЕСОРОТ ГОРДАН КАЈАЛЏИЕВ, ТОЈ Е ИЛИ НЕКОЈ ОД ВМРО ГО КИДНАПИРАЛ ПА ЈА МАСКИРАЛ ТАЊА КАРАКАМИШЕВА ВО НЕГОВИОТ ЛИК?!?!

Објавено на 10.09.2019 во 20:26:06 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет