АДВОКАТОТ НА МАФИЈАТА, САШО ДУКОВСКИ ЕПТЕН СЕ СОЖИВЕАЛ СО ОБВИНЕТИТЕ ОД СЈО, ЌЕ СЕ САМОУБИЕШЕ НА ТЕЛМА ЗА ТОА КАКО ПРЕДМЕТИТЕ ОД СЈО ЌЕ ПРЕМИНЕЛЕ ВО ОЈО?!?! ПА ПОВЕЌЕ РАБОТА ЗА ТЕБЕ БРЕ ЧОВЕЧЕ!!!

Објавено на 10.09.2019 во 20:52:19 часот | Македонија

- ЕЕЕЈ ЧОВЕЧЕ, ПРЕДМЕТИТЕ ОД СЈО ПРЕМИНАЛЕ ОД ОЈО, КРИМНАЛЦИТЕ НЕМА ДА СЕ СПАСАТ, ПА КАЈ ГО ИМА ОВА БЕЕЕЕ?!?!

- АЛО БРЕЕЕ, КРИМИНАЛЦИТЕ НЕМА ДА СЕ СПАСАТ, У ЗАТВОР ЌЕ ИДАТ, КАЈ ГО ИМА ОВА БЕЕЕЕ?!?!?

- ЛЕЛЕЕЕ, СЈО НЕЛИ БРЕ ГОТОВО Е, ЗАВРШЕНА ПРИКАЗНА, ОД КАЈ СЕГА ОВА ОЈО СЕ ПОЈАВИ ПИЗДА МУ МАТЕРИНАААА?!?!?!

Адвокатот Сашо Дуковски за малце ќе се самоубиеше во Топ Тема за тоа што предметите на СЈО преминале во ОЈО... Ептен се соживеал со своите клиенти обвинети од СЈО... Па повеќе работа за тебе бре будалче!

 

 

loading...

 

Македонија

Свет