(ВИДЕО) Антиваксерите не се откажуваат од битката: Закажаа конференција следниот викенд во Скопје и дрско го поканија и Венко Филипче!

Објавено на 11.09.2019 во 00:20:01 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет