БРАВО СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ: По примерот на Белата Куќа, Стево го отвора за народот својот кабинет на Водно, секој што ќе сака да му дојде на гости да се пријави на неговиот веб сајт

Објавено на 13.09.2019 во 21:33:38 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет