(ВИДЕО) ДАРКО МИЛИЧИЌ: Кога заминав во НБА како најголема ѕвезда од Европа, Американците ме однесоа во кинески ресторан и ме седнаа до Мараја Кери, јас кога видов дека нема леб на масата направив хаос мислеа дека сум се симнал од планина!

Објавено на 14.09.2019 во 10:10:41 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет