БОМБА НА КОСТАДИНОВ - СДСМ МУ ОБЈАВИ ВОЈНА НА ОЛИГАРХОТ ОРЦЕ КАМЧЕВ: Мицкоски, дали Орце Камчев преку негови фирми ја финансирал кампањаta на ВМРО-ДПМНЕ на последните избори?!

Објавено на 19.09.2019 во 14:32:55 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет