(ВИДЕО) Државниот врв обединет во намерата за одлучна борба и организиран пристап во справувањето со нападите на центрите за дезинформации и лажни вести врз демократијата во нашата земја

Објавено на 19.09.2019 во 20:36:03 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет