(ВИДЕО) СДСМ ГО ДЕМАНТИРА ВЕРУШЕВСКИ: Веродостојноста и автентичноста на бомбите е потврдена, јавноста ја слушна целата вистина!

Објавено на 24.09.2019 во 15:18:45 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет