НАЈНОВА БУДАЛАШТИНА НА ДОНАЛД ТРАМП, ЧОВЕКОТ Е МОДЕРЕН МАКИЈАВЕЛИ: Му се јавил на Украинскиот претседател Зеленски и под закана дека ќе ја сопре финансиската помош за Украина барал од него да отвори истрага против најголемиот противкандидат за следните избори, Џо Бајден

Објавено на 24.09.2019 во 17:18:16 часот | Свет

Трамп е мангуп опериран од срам совест етика и морал. За него само победата е бидна, се што ќе му се испречи на патот е вредно да се уништи. Невиден психопат!

Линк до оваа луда сторија овде.

 

 

loading...

 

Свет

Македонија