МИЛЕНКО ГО ПРЕДУПРЕДУВА МИЦКОВСКИ: Геро ќе те предаде многу брзо, џабе се ослонуваш на неговите услуги!

Објавено на 29.09.2019 во 14:16:37 часот | Македонија

Линк до колумната на Дудинка, овде.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет