(ВИДЕО) ВАСКО ПОПЕТРЕСКИ ЈА ИМАШЕ ЧЕСТА ДА МУ НАПРАВИ ИНТЕРВЈУ НА ПОЛИТИЧКАТА БАЛКАНСКА ЅВЕЗДА: Ципрас вечерва во 360 Степени на Алсат М

Објавено на 30.09.2019 во 20:13:21 часот | Македонија

Дали Алексис Ципрас има чувство дека се вратил на „местото на злосторството“, како што објави авторот на една колумна во „Катимерини“?

Интервјуто на Ципрас за „360 Степени“ вечерва (30.9.2019 г.) од 22:00 часот на ТВ Алсат.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет